Silny ból podbrzusza, częste oddawanie moczu, zaparcia i opóźnienie okresu

Witam ,dzis dopadl mnie silny bol podbrzusza jakby jajniki, czesto oddaje mocz dzis mimo ze malo pilam, a pozniej mnie cos pieklo jak sikalam, i czasem bol promieniowal taka strzala do lewego uda, mam zaparcie od kilku dni, co to moze byc dodam ze ostatni okres spoznil mi sie 5 dni a teraz juz 35 dc i Nic, prosze o szybka rade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na zakażenie układu moczowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zaleci właściwe leczenie.