Silny ból podczas stosunku 4 miesiące po porodzie

Witam serdecznie mam taki problem ze jestem 4 miesiące po porodzie a raczej po cesarskim cięciu i gdy z mężem chcemy się pokochać to gdy już dojdzie do stosunku to mie wszystko boli czyli cała macica co może być przyczyną tego bólu. pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Najpewniej tak, jednak konieczne jest przeprowadzenie badania przedmiotowego aby stwierdzić to jednoznacznie. Sugeruję kontakt z ginekologiem.