Silny ból przy mastopatii piersi

prosze o informacje na temat ogniskowej mastopati piersi co z tym dalej robic ból silny piersi kłujący przed miesiaczką

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rozpoznajacego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może będzie konieczność wykonania biopsji.