Wyczucie guza w lewej piersi podczas samodzielnego badania

Witam, Mam 18 lat, dziś wyczułam w lewej piersi guza poprzez samodzielne badanie. Jest to około centymetrowe zgrubienie. Nie do końca wiem, gdzie powinnam się zgłosić i jak postępować. Jestem przerażona, boję się co będzie dalej. Jaką poradę mogłabym uzyskać w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.