Odczuwalne duszności w klatce piersiowej

Witam.Od jakiegos czasu w kaltce piersiowej mam dusznosci oraz w lewej piersi robi sie czasem takie zgrubienie w srodku,ale nie jest caly dzien.Najczesciej rano albo na wieczor.Odczuwam klojacy bol i sa dusznosci.Nie mam pojecia co to moze byc.Dodam,ze jestem osoba bardzo nerwowa...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.