Silny ból ramienia

Od paru tygodni boli mnie strasznie lewe ramię, w szczególności jak śpię, nie mogę się ruszyć, aż mi łzy lecą... Sama nie wiem czemu.. mam 16 lat. Nie pracuje dużo, to znaczy pomagam rodzicom w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, gotowanie, nieraz koszenie trawy ale to bardzo rzadko..
16 LAT ponad rok temu

Witam,
Podane dolegliwosci prawdopodobnie sa wynikiem urazu. Mechaniczny ucisk na nerw podczas snu może doprowadzać do ich pogłębienia. Rękę powinien ocenić lekarz ortopeda który zleci wykonanie rtg i wdroży odpowiednie leczenie.