Bóle ręki lewej od ramienia do łokcia

Dzień dobry Od jakiegoś czasu miewam bóle ręki lewej od ramienia do łokcia nie są to bóle stawów określam jako ból mięśni. Nie pomaga smarowanie ani leki przeciw bólowe.Ból przy ruchach, jest bardzo silny nie mam możliwości ani się ubrać ani podnieść rękę do góry czy wykonać jakiś ruch Przeszywający ból przy ruchach ręką robię taki wysiłek że łzy mi lecą same ręka cała drży i muszę ją cały czas podtrzymywać Mam 59 lat mój kręgosłup jest stosowny do wieku staram się ćwiczyć i chodzę na rehabil

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaproponuje dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.