Co oznacza ból łokcia i ramienia?

Witam. Od ponad 2 dni jak tylko się obudziłem zacząłem odczuwać ból w różnych miejscach ręki od łokcia do ramienia. Najczęściej ból jest przy bicepsie. Ciężko mi jest wyprostować rękę jak i obrócić . Czasami duży ból czasami mniejszy. Jak ręką jest ułożona np. lekko zgięta to jest ok. Bardzo prosze o poradę. Przez ostatni tydzień nie miałem dużego wysiłku ale przed nim był troszkę wzmożony.30 lat

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.