Bóle od ramienia do łokcia

Witam. Od wczoraj od ramienia do łokcia boli mnie lewa ręka. Ból jest dziwny bo nie mogę ulozyc tej ręki w żadnej pozycji ale jak dotykam tej reki to nie boli tylko czasami jak chcę ja podnieś a czasami jak obrucic .ból jest różnego nasilenia . Ta reka jak by byla za cieszka i chwilami nie moge jej podnieść

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza ortopedy lub neurologa w celu konsultacji. Lekarz Panią zbada, zbierze dokładny wywiad medyczny i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.