Promieniujący ból ramienia do łokcia

WITAM.mam 36l boli mnie prawa ręka od ramienia do łokcia bardzo aż promieniuje do palcy ,nie zażywam żadnych leków.proszę o odpowiedz.dziękuje.

Dzień dobry

Zalecam konsultację u ortopedy, ponieważ opisywane przez Panią dolegliwości mogą być spowodowane np. uciskiem na splot ramienny bądź zmianami występującymi w obrębie kręgosłupa. Lekarz po dokładnym zbadaniu podejmie dalsze postępowanie lecznicze.

Pozdrawiam