Silny ból w mostku podczas kaszlu

Od trzech tygodni w mostku mam silny ból, przenikający do łopatek i całych pleców. Jak zakaszlę to mam odczucie jakby ktoś wbijał mi nóż w plecy. Zbierało mi się także na wymioty, 2 razy w pracy mi się zrobiło słabo. Dostałam takie leki: 5 dni po 6 tabl Prednisolone(5mg), 2 tabl dziennie Co-Codamol(30/500mg) i 1 tabl dziennie Amoxicillin(500mg). Od wczoraj nie biorę już leków po powrocie z pracy ból powrócił ze zdwojoną siłą. Czuję powiększenie w klatce piersiowej. Wzięłam 2 tabl Co-Codamol

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie ponownie zgłosić sie do lekarza rodzinnego lub izby przyjęć.