Silny ból w podbrzuszu podczas starań o dziecko

Dopadl mnie bardzo silny ból w podbrzuszu(prawa strona i w dole - przy kosci łonowej).Ból był silny, kłujący i promieniował na plecy.Po 2-3h ból zmalał, teraz mija 8h od wystąpienia bolu i czuje tylko lekki ból w podbrzuszu po prawej stronie. Owulacja była między 8.11(pozytywny test owulacyjny o g.18:00) a 10.11 (tutaj już nie było sluzu plodnego - wiec przypuszczam ze 8.11 albo 9.11). Czy możliwe ze to bol owulacyjny - dopiero dzisiaj? Dodam, ze staramy sie z mezem o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego rodzaju bólu może być wiele. Proponuje zgłosić się do ginekologa.