Silny ból żołądka, poczucie zimna, dreszcze
W nocy Mama 2 razy wymiotowała- bardzo silny ból żołądka, poczucie zimna,dreszcze i wysokie ciśnienie,brak gorączki,stolec lużny. Ból zaciskający żolądek-podobny jak przy okresie nawet po zjedzeniu pieczywa ryżowego i piciu przegotowanej wody. Tydzień przed tym usg brzucha nie wykazało żadnych zmian...

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Mogą to być objawy infekcji układu pokarmowego, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem tego w stanie stwierdzić, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, zwłaszcza nie znając historii medycznej Mamy.