Silny ból żołądka, zaparcia, gazy oraz kłucie w żołądku

Mam coraz większe problemy z jelitem zoladkiem.2 lata temu wylądowałam w szpitalu z powodu silnego bólu żołądka, lekarze do końca nie stwierdzili co mi bylo, ale napomknęli o helikobakter pyroli.Nie mogłam jeść ostrych pokarmów, jakiś czas temu miałam poważne zaparcie, z którym nie mogłam sobie długo poradzic, czasem nie mam problemu z wypróżnieniem,wręcz przeciwnie, jestem w łazience nawet 4 razy. Często mam gazy, zdarzaja sie kłucia w żołądku i ból brzucha po zjedzeniu owocy. co to moze być?
KOBIETA ponad rok temu

Przeciwwskazania do gastroskopii

Gastroskopia to badanie wykonywane na przewodzie pokarmowym. Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane przez Panią objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki. Wśród potencjalnych przyczyn może być bowiem nie tylko nieprawidłowa dieta, ale także choroba wrzodowa, zapalenie błony śluzowej żołądka i wiele innych. Przede wszystkim sugeruję zatem, by zastanowiła się Pani nad swoją dietą. Jeśli nie odżywia się Pani zdrowo, proszę to zmienić. Być może tak proste postępowanie przyniesie wymierne efekty. Jeśli nie, proszę skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty