Sine wgłębienia pod oczami

Mam ogromne sine wgłębienia pod oczami już od urodzenia, więc to chyba kwestia genów. Próbowałam zimnych okładów z lodu, torebek herbaty lecz bez skutku, małą poprawę widziałam jedynie po żelu ze świetlikiem. Jakie badania mogę zrobić lub jakich preparatów używać, by optycznie wypełnić te wgłębienia ?

Jeśli domowe sposoby nie przynoszą pożądanych efektów, warto rozważyć wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Lekarz oceni, czy kwalifikuje się Pani do wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym lub zaproponuje inne metody korekcji.