Siniak, opuchlizna i ból kolana w wyniku wypadku na motocyklu

Dzień Dobry. 2 tygodnie temu miałam wypadek na motorze. W wyniku upadku na asfalt poczułam okropny ból w prawym kolanie. Noga zdrętwiała i nie mogłam jej zginać. Kolano znacznie spuchło i pojawił się wielki siniak. W szpitalu lekarz stwierdził, że kości są całe a to jedynie stłuczenie. Dziś kolano boli nieco mniej, ale opuchlizna i siniak nadal są spore. Wizytę u ortopedy mam dopiero 25 września. Czy to może być coś poważnego? Utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Pozdrawiam.

Proponuję zimne okłady np lodem i smarować lioton, chodzenie tak klekanie kucanie schody unikać, pzdr też motocyklista