Siwe włosy u 20-latka

Witam mam 20 lat i pojawiają mi się siwe włoski co mam zrobić, czuje się bardzo zdołowany przez ten problem.Proszę o udzielenie porad.

Problem pojawiajacych sie siwych wlosow jest czesciowo uwarunkowany genetycznie. Jesli problem stanowi dla Pana duze ociazenie psychiczne, mozna skorzystac z porady kolorysty (stylista wlosow zajmujacy sie profesjonalnie farbowaniem). Istnieja specjalne preparaty dla mezczyzn, ktorych zadaniem jest niwelowanie widocznego siwienia.