Skąd bóle głowy i uczucie zmęczenia?

Mam 21 lat, od dłuższego czasu zauważyłem, że jak siedzę przy laptopie przynajmniej godzinę zaczyna mnie boleć głowa, czuję się zmęczony i mam wrażenie, jakby zwężało mi się pole widzenia, do kogo powinienem się udać z tym problemem? Odstawienie laptopa nie wchodzi w grę ze względu na wykonywaną pracę

Witam!
Pierwsze kroki do lekarza POZ: zbada fizykalnie, zleci odpowiednie badania laboratoryjne i w zależności od wyników odpowiednio pokieruje.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.