Skąd u mnie uczucie lodowatych nóg?

Jest mi wiecznie bardzo zimno . Już wczesną jesienią muszę nosić 2 pary skarpetek a mimo to mam lodowate nogi. Pomaga jedynie(ale i tak na chwile) wsadzenie ich do goracej wody. Nie mówiąc już o dłoniach. Domownicy chodzą w krótkim rękawku a ja w polarze. Nie mogę ubrać sukienki bo wystarczy ze lekko zawieje a ja mam już lodowate nogi. Jakie badania powinnam zrobic?

Witam! Badanie fizykalne z ciśnieniem krwi u lekarza POZ, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, elektrolitów, mocznika, TSH. Wskazana konsultacja angiologa. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie - poradzą sobie. Najpewniej pomoże Pani angiolog.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.