Skąpa miesiączka u 23-latki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam cykle co 30 -31 dni ostatnia miesiaczka wystąpiła 2-5 maj. A partnerem wspolzyam 1,12,13, 14, 20, 21, 26, 27 maj w niektórych dniach trafiło na dni plodne wg mojego kalendarzyki , dodam że partner skonczyl w środku bez zabezpieczenia. Od tygodnia mam mdlosci bez wymiotow najczęściej wieczorem, bóle podbrzusza, bóle głowy. 3 czerwca( spóźnione dwa dni wg kalendarzyka) dostałam " miesiaczki" w cudzyslowiu ponieważ jest bardzo skapa, czerwono brązowa i dziś jest trzeci dzień a jej w ogóle nie ma praktycznie. Bardzo proszę o odpowiedź czy mogę być w ciazy. Dodam że przed tą " miesiaczka" robiłam test i wyszedł negatywny. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takiej sytuacji powinna Pani powtórzyć test ciążowy. Wykonanie testu zbyt wcześnie może dać wynik fałszywie ujemny.