Skąpe krwawienie a możliwość ciąży

Czy to może być ciąża? ostatnio mój chłopak dotykał moich miejsc intymnych penisem, bez wytrysku spermy lecz w 100% pewna nie jestem czy preejakulat sie nie uwalonił po czym włożył mi tylko palce do połowy.Było to jakiś miesiąc temu, 2 tygodnie temu miałam chyba miesiączka, krwawienie trwało 6 dni ze skrzepami,lecz teraz okres mi sie spóźnia 4 dzień.cykle mam 21-22 dniowe i z tego co czytałam dni płodne miałam kiedy to się wydarzyło.nie wiem czy okres spóżnia mi sie ze stresu i obawa przed ciążą

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Ryzyko jest jednak bardzo niskie. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę.