Skąpe miesiączki od dwóch cykli

Witam. Moim problemem jest miesiączka. Od 2 cykli dość zmienił się hej charakter , mianowicie jest ona obfita jedynie przez 2 dni a później znacznie zwalnia tepa. Krwawienie bardzo zmienia natężenie i niemalże zanika. A w tak niewielkim stopniu daje o sobie znac jeszcze przez kolejnych 5 dni. W tym cyklu w ogóle nie odczuwalam silnych bóli brzucha. Jedynie bardzo delikatne. Czasem wmawiam sobie ze to ciaza ale jest to niemożliwe. Nie uprawiam często seksu i jest on zabezpieczony. O czym To świad

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.