Skąpe zmiany guzkowato-włókniste swoiste w górnym polu płuca lewego w wyniku RTG klatki piersiowej
Proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej (płuc) Skąpe zmiany guzkowato-włókniste swoiste w górnym polu płuca lewego, proszę o odpowiedz co to znaczy. czekam na odpowiedz i z góry dziękuję.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej związane są z zakażeniem gruźlicą. Proszę zgłosić się do lekarza, który będzie miał możliwość bezpośredniej oceny rtg i przeprowadzenia badania klinicznego.