Skąpy brązowo-czerwony okres a prawdopodobieństwo ciąży

Okres miałam 14 sierpnia zaraz po tym jak się skończył przez kilka dni uprawiałam sex z partnerem, kolejny okres był 10 września ale był całkiem inny od pozostałych zawsze miałam obfite plamienia a ten był brązowo-czerwony przez cały czas i było go bardzo mało. Dzisiaj jestem prawie tydzien po okresie ale mam bóle podbrzusza i gdy lekko naciskam bolą mnie jajniki i mam częste bóle głowy. Czy możliwe żebym była w ciąży? Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.