Skąpy okres po zapaleniu przydatków

Witam, 6dc tuż po okresie trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem przydatków. Dostałam dożylnie 2 antybiotyki biotrakson i metronidazol oraz butapirazol. W domu brałam jeszcze bactrim forte. 22dc dostałam plamień, które trwały 5 dni. 27dc pojawił się okres ale jest bardzo skąpy. W praktyce to przezroczysty śluz z krwią, który nawet na podpasce się za bardzo nie osadza, głównie na papierze po podtarciu. Na cały dzień 1 podpaska by wystarczyła. Czy to może być związane z zapaleniem przydatków?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może być to związane z zapaleniem, gdyby sytuacja nie uległa poprawie w następnym cyklu proszę się zgłosić do lekarza.
Pozdrawiam