Spóźniony i skąpy okres, czy jest możliwość ciąży?

Jeśli miesiączkę miałam 16 września, do stosunku doszło 3 października bez wytrysku w środku, tzw. stosunek przerywany, i w ciągu 24 godz. wzięłam tabletkę do 72 godz., następnie dostałam okres bardzo obfity, ale spóźniony 2 tyg., bo nastąpił on 21 września, zrobiłam 3 testy ciążowe 10, 14 i miesiąc po stosunku, wszystkie wyszły, że nie jestem w ciąży, a robiłam z porannego moczu.
Drugi okres od zdarzenia tego dostałam także spóźniony i skąpy, czy jest możliwość ciąży? Dodam, że zmieniłam klimat, zaczął mi się stres, a także jedzenie. Poza tym byłam u ginekologa 27 października i lekarz nic nie widział.
Czy mam powody do zmartwień?

Witam serdecznie,
lek, który Pani przyjęła, może powodować krwawienia nie związane z miesiączką oraz opóźnienie miesiączki. Jest to przejściowe i powinno po pewnym czasie ulec normalizacji. Dlatego zaburzenia krwawienia nie są związane z ciążą, a działaniami niepożądanymi wcześniej przyjętego leku.
Pozdrawiam