Ciąża a obfity okres

Czy jest możliwość zajścia w ciążę kiedy odbyłam stosunek 3 października. Zażyłam tabletkę po w około 20 h i dostałam okres obfity ze skrzepami 21 października i trwał on 4 dni tyle, że był on spóźniony 12 dni. Tyle co zazwyczaj. Teraz powinnam mieć okres i także mi się spóźnia już 2 tyg. czy jest możliwe abym była w ciąży? Dodam, że 27 października byłam u ginekologa i miałam robiona cytologie. Wyszedł mi na niej stan zapalny. Robiłam 3 testy ciążowe 10, 14 i po 30 dniach od stosunku czy możliwe aby testy się myliły? Czy mam się czego obawiać? Dodam ze zmieniłam klimat. Ponieważ wróciłam z ciepłych krajów do Polski, Od czerwca do polowy września brałam tabletki antykoncepcyjne.

Redakcja abcZdrowie

Skoro od ostatniego stosunku płciowego minęły 2 miesiące, wykonała Pani we właściwym czasie trzy testy ciążowe z wynikiem ujemnym a po stosunku zastosowała Pani antykoncepcję awaryjną to nie widzę możliwości na ciążę. Być może opóźnienie miesiączki wywołane jest zmianą klimaty lub znacznym poziomem stresu.