Tabletka 72 po a opóźniony okres

zażyła dwa tyg temu tabletkę 72 po . jutro czyli 2-12-2013 r powinnam dostać okres . teraz jestem chora i biore antybiotyk czy okres spóźni się w duzym czasie ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Producent leku ostrzega iż mogą wystąpić działania niepożądane takie jak - zaburzenia miesiączkowania, zmiana charakteru krwawienia oraz plamienia/krwawienia śródcykliczne. Jeśli miesiączka opóźni się > 5 dni należy skontaktować się z ginekologiem.