Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąpy okres przy tabletkach Artilla

Witam! Zaczęłam stosowac tabletki antykoncepcyjne. W poniedzialek wieczorem pojawila sie różowoczerwona plama,wiec uznalam ze to poczatek miesiaczki i wzielam pierwsza tabletke. Rzecz w tym,ze mam skąpy okres. Nie mozna powiedziec ze go prawie nie ma,ale nie jest taki jak zazwyczaj. Biore tabletki Artilla. Czy wszystko w porządku? Po jakim czasie mozna zaczac współzyc?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy