Skąpy okres przy tabletkach Artilla

Witam! Zaczęłam stosowac tabletki antykoncepcyjne. W poniedzialek wieczorem pojawila sie różowoczerwona plama,wiec uznalam ze to poczatek miesiaczki i wzielam pierwsza tabletke. Rzecz w tym,ze mam skąpy okres. Nie mozna powiedziec ze go prawie nie ma,ale nie jest taki jak zazwyczaj. Biore tabletki Artilla. Czy wszystko w porządku? Po jakim czasie mozna zaczac współzyc?

witam,
przy pierwszym opakowaniu zalecana jest ochrona dodatkowa, od drugiego opakowania można współżyć bez dodatkowej ochrony, ale proszę pamiętać że nigdy nie będzie 100% ochrony przy tabletkach.