Sklerotyzacja podchrzęstna i osteofitoza krawędziowa powierzchni stawowych w wyniku RTG stawu kolanowego
RTG lewego stawu kolanowego: Zmiany zwyrodnieniowe w postaci sklerotyzacji podchrzęstnej oraz osteofitozy krawędziowej powierzchni stawowych. Zwężenie szpary stawowej od strony przyśrodkowej. Lateralizacja rzepki.

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Witam! Powyższy opis wskazuje na dość zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe stawu kolanowego. Dalsze postępowanie uzależnione jest od tego czy i jakie objawy towarzyszą chorobie. Proszę zgłosić się z wynikiem do specjalisty ortopedy.