Skrócenie cyklu miesiączkowego i badania hormonalne

Witam, w ostatnim czasie znacznie skróciły się moje cykle(do17dni).Wykresy npr wykazują występowanie2 krótkich faz cyklu,testy LH wychodzą ujemne.Czekam na wizytę u lekarza(kolejka na koniec marca) i chcę w tym czasie zrobić sensowne badania hormonów,aby przyspieszyć diagnostykę.Myślę o zbadaniu progesteronu.W jakim dniu cyklu najlepiej zrobić badanie?Czy warto przy okazji zbadać jeszcze jakieś hormony? Dodam,że staramy się o dziecko,ale do czasu uregulowania cykli nic z tego.Dziękuję za pomoc.

Przy 17 dniowym cyklu jajeczkowanie może wystąpić w 3 dniu cyklu czyli w czasie miesiączki
proszę zrobić progesteron w 10 i 12 dniu cyklu. Proponowałbym zrobić jeszcze prolaktyne , testosteron i hormony tarczycy- można zrobić razem z progesteronem