Skrzepy krwi w nosie

Od pół roku mam zakrzepy krwi w nosie. Sytuacja ta występuje tylko jak wstaje po dłuższym leżeniu. Byłam u lekarza i nie stwierdził ani uszkodzeń ani innych zmian. Dostałam krople i maść nawilżające ale efektem tylko było to, że krew nie była skrzepnięta na kontroli lekarz kazał dalej nawilżać, ale mija już kilka miesięcy i nie ma dalej zmian. Nie pale, nie biore narkotyków ani tabaki, niezależne od powietrza, mam tężyczkę, dość niskie ciśnienie ale w normie. Co to może być i do kogo z tym iść?

Zdarzają się częste krawienia z innych okolic ciała ?

Skrzypy w nosie są bo coś podkrwawia !!! ?Trzeba znależć przyczynę.

Idź do laryngologa, który dokładnie Cię zbada i porozmawia z Tobą

Powodzenia :)