Skrzywiona przegroda nosowa i spływanie śluzu do gardła

witam mam lekko skrzywioną przegrodę nosa z lewej strony po ojcu czy to normalne że śluz spływa mi do gardła i muszę to czasem odchrząknąć szczególnie rano po pobudzce Pomocy ojciec ma tak Samo

Witaj !

Spływająca wydzielina jest objawem zapalenia zatok, leczy to się lekiem donosowym. Skrzywiona przegroda nosa przyczynia się do tego.

Udaj się do laryngologa