Skurcze brzucha i jasnoróżowy skrzep

jakiś czas temu podczas kąpieli miałam kilka krótkich regularnych skurczy(myślałam,że to pęcherz przeziębiony) po czym "wydaliłam"jasnoróżowy dość spory kawałek skrzepu lub czegoś podobnego. Chciałabym się dowiedzieć czy możliwe,że było to poronienie?? Nie było przy tym ani odrobiny krwi. Bardzo proszę o odpowiedz!

Witam. Opisane objawy mogły być wynikiem poronienia. Mogły być również spowodowane zaburzeniami hormonalnymi bądź stanem zapalnym w obrębie narządów rodnych. Jeśli sytuacja się powtórzy konieczny będzie kontakt z ginekologiem.