Skurcze i bóle podbrzusza przed okresem

Witam od jakiegoś czasu mam problemy ze skurczami myślę że pęcherze zawsze gdzieś 7 d. przed miesiączką , bolą mnie krzyża . Towarzyszy mi parcie ,kiedy idę do ubikacji nie mogę oddać moczu (przy tym jest coś jak by wielka ochota na seks) ale jest to skurcz i boli mnie podbrzusze jak mnie popuści to chodzę często siku . Ale badanie posiewu moczu nic nie wykazało . Takie same objawy towarzyszyły mi przy poronieniu a straciłam 4 razy ciąże. Nie wiem czy to morze być coś od macicy . Proszę o pora

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.