Skurcze tułowia i pleców

Witam, Od 3 lat męczą mnie skurcze tułowia. Zaczęło się od sporadycznych skurczów pod żebrami, obecnie każdego dnia męczą mnie skurcze tułowia- szczególnie różnych partii pleców, oraz skurcze dłoni i palców. Nie mam skurczów w nogach. Generalnie problem dotyczy tylko górnej części ciała. Proszę o radę. Pozdrawiam Ania

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udać sie do lekarza neurologa oraz oznaczyć poziom takich parametrów jak żelazo, magnez i innych mikro i makroelementów i elektrolitów. Pozdrawiam