Zmęczenie, rozdrażnienie oraz skurcze w stopie

Od kilku miesięcy mam skurcze przeważnie prawej stopy. Biorę już przez długi czas magnez (a dokładnie Magne B6 Max). Ustąpiły skurcze mięśni łydek, niestety nie ustały w okolicy stóp. Męczy mnie to do tego stopnia, że potrzebuję waszej porady. Oprócz tego czuję zmęczenie, rozdrażnienie i senność, po 2,5 godzinnej drzemce pod wieczór, nie mam problemów z zaśnięciem o 22.00. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonac podstawowe badania z krwi: morfologię, mocznik, kreatynię oraz elektrolity. Następnie udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.