Drganie kończyn a skurcze

Witam. Od dłuższego czasu mam skurcze w nogach- przeważnie łydki i stopy. Nie zdarza się to codziennie ale tak co 3-4 dni. Również pojawiły się dziwne drgania- nie kończyń tylko jakby pod kończyną, np. w udzie. Byłam u neurologa- zrobił badanie na elektrolity i wyszły dobrze. Kazał brać suplementy wit. b ale nic nie przechodzi. Co dalej zrobić

Renata GrzechociĹska

Jeśli objawy nie ustępują mimo stosowanego leczenia należy udać się do lekarza w celu poszerzenia diagnostyki i włączenia ewentualnego leczenia.