Drganie mięśni rąk i nóg po wysiłku

Mam 40 lat, mięśnie nóg i rąk zwłaszcza po wysiłku fizycznym dziwnie mi drgają, trwa to ok. 2 miesięcy, na początku miałam silne skurcze mięśni rąk i nóg głównie nocą, od tamtej pory łykam MBE, skurcze pojawiają się teraz rzadko, ale mięśnie drgają, drgania pojawiają się najczęściej, gdy odpoczywam, w ostatnim tygodniu doszło wewnętrzne roztrzęsienie. Nie mam problemu ze snem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza neurologa.