Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle mięśni rąk i nóg a badania reumatyczne

Od blisko trzech miesięcy bolą mnie stawy nóg i rąk (choć coraz mniej). Obecnie bolą mnie bardziej mięśnie rąk i nóg. Od dwóch, trzech dni swędzi mnie też skóra na rękach i nogach, choć nie mam żadnego uczulenia. Zbadałem minerały, CRP, na boleriozę i na sprawy reumatyczne. Wszystkie wyniki mam dobre. Ból jest wędrujący. Raz boli w jednym, raz w innym miejscu. Mięśnie mam jakby obolałe po wysiłku. Mój lekarz nie potrafi zdiagnozować co mi jest. Proszę o poradę...
MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Świąd skóry może towarzyszyć bardzo wielu schodzeniom np patologii wątroby czy tarczycy i biorąc pod uwagę czas w jakim wystąpił nie musi być związany z dolegliwościami, które wystąpiły 3 miesiące temu. Niespecyficzne bóle o różnym nasileniu i lokalizacji mogą towarzyszyć wielu chorobom układowym, ogólnoustrojowym. Konieczne jest uzupełnienie wywiadu chorobowego, badania klinicznego i poszerzenie diagnostyki. Zdecydowanie za mało danych żeby postawić diagnozę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy