Problem ze skurczami palców

Witam Mam 64 lata .Mam problem ze skurczami palców u rak i wszystkich możliwych miejscach w nogach,oraz pod biustem. Czasami skurcz łapie w dwóch miejscach na raz.Jest to bardzo bolesne .Trwa to od paru miesięcy przeważnie w nocy.Zażywam potas max i magne B6 max 2 razy dziennie po 1 tabletce,niestety nie ma żadnej poprawy.Jestem już bardzo tym zmęczona i marzę o jednej przespanej nocy. Trochę pomaga mi nagrzewanie tych miejsc lampą na podczerwień. Proszę o pomoc. Ewa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczne jest wykonanie oznaczenia stężenia elektrolitów we krwi (sód, potas oraz magnez i wapń), wówczas możlliwe będzie właściwe dobranie leku. Pozdrawiam.