Ciągłe skurcze i drgania różnych mięśni

Witam, mam problem z ciągłymi skurczami i drganiem różnych mięśni a także specyficznym zachowaniem serca (podobnie jak skurcz, który uniemożliwia oddychanie). Podstawowe badania krwi w normie. Elektrolity, wapń i magnez również i nawet przy górnej granicy. Proszę o odpowiedź co może być tego przyczyną.

Tężyczka wymaga badań i leczenia skojarzonego.
Badania: Krew - wapń, magnez, potas, fosforany. Dobowa zbiórka moczu na wapń i magnez ( proszę zapisać dawki wszystkich leków w tym dniu )
+/- inne badania po ocenie wymienionych badań przez Lekarza.
Leczenie: suplementacja mineralna ( doustna lub dożylna ) +/- lek przeciw depresyjny ? przeciw lękowy ?

Najczulszym badaniem potwierdzającym tężyczkę jest elektrofizjologiczna próba tężyczkowa wykonywana w pracowni EMG/ENG. Przed badaniem należy odstawić suplementację (około miesiąc) ponieważ wynik może być fałszywie ujemny.