Skurcze w klatce piersiowej a gastroskopia

Witam Mam 25 lat, nie pracuję, często siedzę w domu w pozycji po turecku nachylony. Od kilku dni odczuwam skurcze w klatce piersiowej. Raz z lewej raz z prawej a raz pośrodku klatki piersiowej. Nie odczuwam wtedy bólu. Wszystko zaczęło się od zjedzenia płatków na mleku. Bylem u lekarza rodzinnego i dostałem skierowanie na gastroskopię.Czym to może byś spowodowane?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele, dlatego lekarz zleciła badanie gastroskopii w celu zawężenia potencjalnych przyczyn, a być może ustalenia przyczyny.