Skuteczne wyleczenie chlamydii trachomatis

Czy jest w Polsce lekarz, który wyleczy mnie z chlamydii trachomatis? Porady w stylu "tydzień doksycykliny" (czyli leczenie standardowe) proszę sobie podarować, bo świadczy to o nieznajomości tematu. Takich standardowych leczeń przeszłam już mnóstwo i żadne mi nie pomogło. Czy wśród tylu ginekologów znajdzie się chociaż jeden, który traktuje tę chorobę poważnie?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli standardowe leczenie nie przyniosło skutku warto byłoby spróbować leczenia alternatywnego czyli:

- erytromycyna 500 mg 4 razy dziennie przez 7 dni
lub
- ofloksacyna 200 mg 2 razy dziennie lub 400 mg raz dziennie przez 7 dni
lub
- tetracyklina 500 mg 4 razy dziennie przez 7 dni.
Ważne jest też leczenie wszystkich partnerów seksualnych oraz sumienne przestrzeganie zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.