Chlamydia trachomatis u 46-latki

Czy jest w Polsce jakiś lekarz, który jest w stanie wyleczyć mnie z chlamydii trachomatis? Męczę się z tą bakterią już 10 lat, nie mam już sił, proszę o pomoc. Mieszkam w Pszczynie.

Witam,
standardowym postępowaniem z którym spotka się Pani u każdego lekarza będzie podanie antybiotyku doustnie.
Bardzo ważna jest higiena intymna oraz przestrzeganie pewnych zasad w czasie stosunków intymnych (tj. prezerwatywy, stały partner seksualny). Istotne jest aby zbadany/przeleczony został również partner seksualny.
Pozdrawiam