Skutecznośc tabletek antykoncepcyjnych a przyjmowanie innych leków

Dzień dobry, dzisiaj zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne lesiplus (1 dzień miesiączki) czy będę już skuteczne? mam ZUM więc biore uro-vaxom, furagine, uroval manosa, pije dużo żurawiny, pije także melise brałam wcześniej nervomix( po pojawieniu sie miesiączki odstawiłam) na sen czy te leki obniżają skuteczność tabletek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty nie mają wpływu na działanie antykoncepcji hormonalnej.