Skuteczność testów w kierunku HIV

Dzień Dobry .mam pytanie odnośnie.skuteczności testòw 4 gen w kierunku hiv.Ogolnie chodzi mi o to zakażenie zmutowanym wirusem od osoby wczesniej nakdkażonej .czy testy w takim przypadku są w 100% wiarygodne?Pani doktor odpowiedziała troche dwuznacznie na moje poprzednie pytanie ze test cyt"moze wykryc" zakażenie.robilem ogolnie kilka testòw ostatni po 88 dniach wszystkie ujemne.jakie jeszcze badania mogę zrobic w tym kierunku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza chorób zakaźnych, a jakie testy były wykonywane i po ilu dniach?