Słabe wyniki morfologii

Mam bardzo słabe wyniki morfologii: wbc 6.0, rbc 4.52, hgb 8.3, żelazo 15.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Na podstawie wyników mogę powiedzieć jedynie, że jest dość znaczna niedokrwistość, najprawdopodobniej na tle niedoboru żelaza. Aby móc skutecznie diagnozować pacjenta i go leczyć, lekarz musi mieć możliwość zebrania szczegółowego wywiadu i badania pacjenta. Zachęcam zatem do wizyty u lekarza, na początek do internisty.

Pozdrawiam serdecznie