Śluz z domieszką krwi w 20 dniu cyklu

Witam, 20 dnia cyklu pojawił się u mnie śluz z domieszką krwi (tylko raz), przez kolejne dwa dni miałam śluz brązowy (pare razy podczas wizyt w toalecie, było go bardzo mało). Z notatek wynikałoby, że był to czas owulacji - ale pierwszy raz zdarzyło mi się takie plamienie w środku cyklu:( Czy powinnam się martwić? Od tego dnia właśnie jestem w ciągłym stresie, wykonałam juz 4 testy wszystkie negatywne na szczęście, ostatni dzisiaj rano-36 dzien cyklu, zazwyczaj są one 34 dniowe. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem niestety w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proponuję kontakt z ginekologiem.