Śluz z małą ilością krwi przy założonym krążku

Witam, Podczas ostatniej wizyty u gin dostalam przepisany nuva ring. 22.12 miałam śluz z mała ilością krwi więc myślałam, że to początek okresu i założyłam krążek. Chodź w dniach nastepnych nie miałam żadnej ilości krwi tylko od czasu do czasu jasny śluz. Dodam, że współżyję . Wczoraj wieczór miałam ból jajnika jak podczas okresu, a dziś rano miałam brązowy upław i dalej pobolewa. Nie wiem czy to wina krążka (pare miesiecy wcześniej też go stosowałam i wszystko było w porzadku) czy coś innego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, jeśli założyła Pani krążek w innym dniu niż w pierwszym dniu cyklu, skuteczność może byc zmniejszona. Prosze stosowac przez tydzień dodatkowe zabezpieczenie. Pozdrawiam